OM Healing je starodávná velmi silná, léčivá skupinová transformační technika pocházející z Himalájí, která využívá vibrace zvuku mantry OM. Zpíváním OM ve skupině se léčebná síla ještě více znásobí. Harmonizuje a léčí tak všechny účastníky, kteří se podílejí na zpěvu. V průběhu zpěvu se uvolňují různé pocity, myšlenky, negativní energie jako strach, napětí a deprese.

Díky tomu se nastartuje proces transformace a nastává komplexní léčení. Léčebný efekt se projevuje na všech úrovních bytí. Konkrétně je to úroveň fyzická, emoční, mentální i duchovní. Přes prvotní zvuk OM, můžete najít klid a radost v rušných a stresujících situacích, které život někdy přináší. Díky OM Healingu se alespoň zastavíte a naleznete opět svoje vnitřní JÁ a možná i odpovědi na svoje otázky. Om Healing trvá necelou hodinku a na konci je zakončen krátkou relaxací.

Jak na nás působí a jak nás ovlivňuje zvuk:
To co nás velmi ovlivňuje je zvuk. Zvuk je všude a prostupuje vším. Vlastně je prvotní vibrací. Všechno je ve své podstatě jen energií a vibrací, kmitající na určitém kmitočtu, a naše smysly z toho pak dělají zrakové, sluchové, nebo jiné vjemy. Ale podstata všeho je vibrace – zvuk. Zvuk ovlivňuje hmotu a hlavně vodu, která je nejlepším nosičem informace. Existují určité frekvence a vibrace, které jsou vysoce harmonizující. Mezi ně patří například zvuk slabiky OM, který je podle véd a jiných tradic prvotním zvukem univerza, který vše vytváří a harmonizuje. Jak působí zvuk na hmotu – vodu, dokazuje ve svých výzkumech Masaru Emoto, který nechal na vodu působit určitá slova a zvuky a pak zmražené krystaly vody fotil. A co je mnohem důležitější, že naše tělo je tvořeno z více než 70 % právě vodou. Záleží, jakou frekvencí vibruje naše tělní tekutina, z které jsme tvořeni. Upravit ji můžeme prostřednictvím OM Healing. Na níže přiloženém obrázku a uvedených odkazech se můžete podívat, jak zvuk působí na strukturu vody a jak je schopen ji proměnit.

Video Jak zvuk ovlivňuje vodu

Video Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak lidé mluví

OM healing je určen pro lidi, kteří chtějí:

  • vyčistit svoje energetické pole
  • upravit frekvenci tělní tekutiny pomocí léčebného zvuku OM
  • zbavit se negativních emocí, depresí, strachu a napětí
  • navodit příjemný pozitivní pocit
  • zvýšit kapacitu plic
  • podpořit dechové cvičení
  • odpočinout si a nabrat nové síly

Zpíváním mantry OM se nastartuje proces transformace a nastává komplexní léčení. Přes prvotní zvuk OM, můžete najít klid a radost v rušných a stresujících situacích, které život někdy přináší. Om Healing trvá necelou hodinku a na konci je zakončen krátkou relaxací.

0
Would love your thoughts, please comment.x