Číslo 7 je číslem energie. Toto období bude plné pohybu a růstu. Příroda se začíná probouzet a vše se aktivuje. Proto je třeba uvážlivě, nikoliv chaoticky, aktivovat i sebe. Podpořit to můžeme ranním nastavením a ranním komplexem cvičebních sestav. Tento měsíc svádí k plýtvání energie nesprávným směrem, proto se držíme nastavení, které jsme si stanovili v lednu. Využijme tuto energii s rozvahou a můžeme efektivně dosáhnout za krátký čas velkých výsledků.

QUA MĚSÍCE: 7

ORGÁN: ŽLUČNÍK
Párový orgán: játra
Denní doba (nejvyšší činnost orgánu): 23 večerní – 01 hodina ranní
Podporující barva: jarní zelená

Žlučník je výrazem harmonie. Pokud hodnotíme náš život spokojený, tak je žlučník obvykle ve výborné kondici. Pokud není někdo spokojený se svým životem a klade si neustále otázku „proč zrovna já“, tak jeho žlučník dostává řádně zabrat. Žlučník nejvíce podpoříme spokojeností a podporou vděčnosti za to, co máme a čeho jsme v životě již dosáhli.

Co naopak žlučník velmi dobře ničí, je vztek, zloba, nenávist a odpor. Pokud tyto emoce přetrvávají delší dobu, tak se přeměňují na první zrnko do žlučovodu. Na těle se nám tyto problémy mohou projevit formou kožní a alergické reakce, hemeroidů, očních obtíží, bolestmi hlavy po stranách jen povrchově – pocit, že bolí vlasy nebo bolestmi velkých kloubů, a to zejména kyčlí.

Jak můžeme podpořit žlučník
Pro podporu žlučníku se tedy co nejvíce vyrovnejme a zbytečně se nehněvejme na sebe nebo okolí. Dopřejme si na lačno teplou vodu s citrónem, která též kromě žlučníku podpoří náš imunitní systém a působí proti parazitům v trávicím traktu.
Pro snídani je vhodná jáhlová kaše, navodí zásadité prostředí v těle, pokračujme koupelemi a pitím čaje 7×7. Je zajisté vhodné se v tomto období odčervit produktem Trigelm paracleanse, což je komplexní antiparazitární kůra a dále pro nabrání energie doporučujeme N.V.M.N. Formule 4 a Fitness catalyst – Active Fiber.

Dopouručení
Toto období využívejte Vaši rostoucí sílu k činnostem, které Vám přináší užitek a buďte vděční a spokojení se vším, co jste v životě dostali nebo čeho jste dosáhli. Přeměňujte vztek v lásku a motivaci v jakékoliv činnosti, třeba v práci.

0
Would love your thoughts, please comment.x